Home / Presidenciale (page 2)

Presidenciale

Rama-Basha te Nishani

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha janë duke biseduar në zyrën e Presidentit Bujar Nishani. Takimi i thirrur nga kreu i shtetit filloi në orën 10:00, pas mbërritjes në Presidencë të Edi Ramës dhe Gramoz Ruçit ...

Read More »