Home / Horoskopi (page 10)

Horoskopi

Horoskopi për datën 27 mars 2015

Dashi Ka shumë mundësi t’ju ndodhë të dashuroheni me shikim të parë. Personat që do të takojnë beqarët do të jenë të motivuar, të duhurit, të ekuilibruar dhe të interesuar për një raport në çift. Demi Lajme të vogla, por ...

Read More »

Horoskopi për datën 26 mars 2015

Dashi Do të ishte më mirë që të shmangnit udhëtimet dhe vendet shumë mbytëse. Zgjidhini personat me të cilët do të kaloni ditën e sotme. Do të keni nevojë për ata të sinqertët dhe të besuarit. Demi Duhet të dini ...

Read More »

Horoskopi për datën 25 mars 2015

Dashi Është e rëndësishme që mos t’ju zërë “gjumi” nga situatat e vështira, por ta mbani gjithmonë mendjen e freskët. Festoni rezultatet me miqtë tuaj më të mirë! Zgjidhni me kujdes veshjen tuaj. Demi Jo e gjithë e keqja vjen ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 mars 2015

Dashi Mos e nënvlerësoni një situatë, por ndiqeni atë duke u siguruar që gjithçka po shkon ashtu siç duhet, edhe pse kjo do të thotë që të këmbëngulni shumë kundrejt një personi. Demi Sot do të njihni dikë që nuk ...

Read More »

Horoskopi për datën 23 mars 2015

Dashi Sot duhet të jeni të ftohtë dhe nuk duhet të influencoheni minimalisht nga ajo që do të doje të ndodhte; veçanërisht në mëngjes përcaktoni diçka fikse dhe mos u ndikoni nga asgjë dhe askush. Demi Bëjeni çdo gjë hap ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 mars 2015

Dashi Është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni kurajën të ktheni faqe. Sot duhet të vini dorë te portofoli për shpenzime të paparashikuara, por të domosdoshme. Demi Koha, sidomos në dashuri, nuk është në ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 mars 2015

Dashi Më në fund keni gjetur një mënyrë të mirë për të shpëtuar nga një situatë e lodhshme që mbani në “shpinë” prej disa ditësh. Inspirimi do t’ju vijë nga një burim që nuk e keni pritur asnjëherë. Demi Një ...

Read More »

Horoskopi për datën 19 mars 2015

Dashi Duhet të përqendroheni më shumë në punën tuaj: ditët kalojnë shumë shpejt nga se ti e kupton dhe ju realisht jeni pak të avashtë. Duhet të krijoni një program më të fortë për veten. Demi Ka ardhur momenti që ...

Read More »

Horoskopi për datën 18 mars 2015

Dashi Një gabim i vogël në llogaritje do t’ju shqetësojë shumë, por mos u fiksoni gjatë gjithë kohës te ndjesia e keqe që provuat, sepse realisht askush tjetër nuk e ka kuptuar. Demi Sot pranoni ngarkesa në punë vetëm në ...

Read More »

Horoskopi për datën 17 mars 2015

Dashi Mos u shqetësoni nëse gjatë pasdites do të ndodhë diçka që e prisnit, por që mendonit që nuk do të vinte. Bëhet fjalë për një keqkuptim të pashmangshëm, por gjithsesi rrini të qetë sepse nuk do të ndodhë gjë. ...

Read More »