Home / Horoskopi (page 14)

Horoskopi

Horoskopi për datën 5 shkurt 2015

Dashi Mos u “gjunjëzoni” nga frika për të thënë jo: nuk keni asnjë lloj detyrimi ndaj një personi që sot do t’ju shqetësojë shumë. Keni nevojë për kohë, për t’u qetësuar. Demi Mos e turbulloni veten nga një këngë, e ...

Read More »

Horoskopi për datën 3 shkurt 2015

Dashi Përqendrimin mbajeni të lartë, ndërsa nervozizmin të ulët, pasi kjo ditë nuk do të jetë edhe aq e lehtë ndaj një miqësie. Shmangni “skenat” dhe jepini kohë vetes…personi i zemrës do t’ju ndihmojë shumë në këtë pjesë. Demi Ndaj ...

Read More »

Horoskopi për datën 2 shkurt 2015

Dashi Duhet të socializoheni më shumë sot. Frekuentoni vendet me shumë njerëz ose palestrën. Pranoni ftesat e ngjarjeve të ndryshme. Demi Sot jo gjithmonë do të gjendeni në kushtin e duhur për të bërë zgjedhje: duhet të merrni parasysh faktorë ...

Read More »

Horoskopi për datën 31 janar 2015

Dashi Përgatituni për një të shtunë të çuditshme, gjatë së cilës ajo që normalisht të bezdiste do t’ju bëjë indiferentë. Mbrëmja do të jetë më e qetë për ju. Demi Më në fund nesër mund t’ia dedikoni kohën gjësë që ...

Read More »

Horoskopi për datën 30 janar 2015

Dashi Në pjesën më të madhe të herëve, armiku juaj më i keq jeni po ju vetë. Ndaj ka ardhur momenti që të mos ndiheni gjithmonë me defekte. Mësohuni që të vlerësoni veten. Demi Me partnerin/en nuk duhet të “luani” ...

Read More »

Horoskopi për datën 29 janar 2015

Dashi Sot, një mendim i bukur ose një dhuratë e vogël mund të jetë ideale për të hequr “retë” në marrëdhënien tuaj në çift. Shmangni xhelozinë. Mos u mbështesni te rastësia. Demi Mos u kapni nga tundimi për të çuar ...

Read More »

Horoskopi për datën 27 janar 2015

Dashi Do të kërkoni diçka që t’ju emocionojë. Vullneti do t’ju zgjohet falë Marsit, i cili ndodhet në një pozicion favorizues, të paktën deri në pjesën e parë të ditës. Mundësi takimesh pozitive. Demi Lajme të mira në aspektin e ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 janar 2015

Dashi Këtë të shtunë merreni pushim absolut, ose të paktën gjatë kohës së parë të ditës: keni akumuluar mjaft lodhje mendore, po ashtu edhe fizike. Demi Mos e lejoni ndjenjën e fajit tuaj që t’ju ndalojë t’i kërkoni falje personit ...

Read More »

Horoskopi për datën 23 janar 2015

Dashi Shëndeti nuk do të shkëlqejë sot, por gjithsesi mos e ndaloni veten që të llogarisni kohë për t’u argëtuar në mbrëmje. Mos e ekzagjeroni me batutat sarkastike. Demi Dita e sotme do t’ju ikë shumë shpejt dhe rreziku për ...

Read More »