Home / Horoskopi (page 19)

Horoskopi

Horoskopi për datën 9 tetor 2014

Dashi Mos u besoni fjalëve të partnerit, sepse ato të sotmet do të jenë veçse gënjeshtra. Do të jeni të pavendosur dhe do të shqetësoheni nga një person i moshuar. Demi Shmangni absolutisht skenat e xhelozisë: mbështetuni në besim dhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 8 tetor 2014

Dashi Çfarëdo lloj gjëje që do të bëni dhe cilat do qofshin objektivat tuaja personale, do të kini sukses vetëm nëse do të bindeni se keni nevojë për më shumë qëndrueshmëri. Demi Mos jini pesimistë, nuk shkon te ju! Buzëqeshni ...

Read More »

Horoskopi për datën 6 tetor 2014

Dashi Do të kërkoni ndihmën e miqve dhe të afërmve, por përgjigjet do të jenë zhgënjyese. Gjithsesi mos u dëshpëroni, sepse dikush me të cilin njiheni shumë pak, do t’ju ndihmojë në zgjidhjen e një problemi. Demi Do të bënit ...

Read More »

Horoskopi për datën 3 tetor 2014

Dashi Sot Mërkuri do t’ju vendosë në kushte të duhura për të rikontaktuar me persona të së shkuarës që ju interesojnë dhe që i keni për zemër. Do të bëni mirë të merreni edhe më shumë me veten tuaj. Demi ...

Read More »

Horoskopi për datën 30 shtator 2014

Dashi Personat që janë çift do të kalojnë një atmosferë paqartësish me gënjeshtra, mashtrime, egoizëm dhe ndonjë tradhti. Beqarëve do t’u jepen mundësi të mira, por nuk do të dinë t’i shfrytëzojnë. Demi Personat e shenjës së Demit do të ...

Read More »

Horoskopi për datën 29 shtator 2014

Dashi Te personat që janë çiftet do të lindin diskutime dhe konfrontime të rënda. Në çdo rast duhet të bëni sqarimet e duhura. Beqarët nuk do të gjejnë argumentet e duhura për një lidhje. Demi Një grua në moshë të ...

Read More »

Horoskopi për datën 26 shtator 2014

Dashi Mos lejoni të rrëmbeheni nga nxitimi, përgjigjet do të vijnë në momentin e duhur. Sot  do të merrni të reja të mira dhe shumë surpriza. Nëse prisni që dikush të rikthehet nga e kaluara, kjo mund të ndodhë nga ...

Read More »

Horoskopi për datën 25 shtator 2014

Dashi Ka ardhur koha që të seleksiononi miqtë tuaj. Çifteve u leverdis të bëjnë zgjedhjet e duhura. Disa persona sot do të bëhen të bezdisshëm dhe të lodhshëm. Edhe nëse sot nuk do të ketë të reja, gjithsesi diçka do ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 shtator 2014

Dashi Sot do të keni nevojë për një mik që t’ju qëndrojë pranë. Planifikoni ndonjë udhëtim jashtë vendit, planetët ju favorizojnë. Keni nevojë që të shkëputeni për disa ditë. Jupiteri favorizon të lindurit në ditën e mërkurë në arritjen e ...

Read More »