Home / Horoskopi (page 3)

Horoskopi

Horoskopi për datën 3 korrik 2015

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime financiare, por ju gjithsesi mund të mbështeteni në një tjetër aspekt, cilido qoftë ai. Demi Një takim ose një njohje ...

Read More »

Horoskopi për datën 1 korrik 2015

Dashi Do të kaloni një fazë jo të mirë në dashuri, shkakun duhet ta kërkoni në gabimet e bëra gjatë një raporti. Do të jetë e vështirë që të rikuperoni një situatë. Demi Marrëdhënia e dashurisë do të prishet për ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 qershor 2015

Dashi Kërkoni kënaqësinë e miqësive të reja. Mundohuni që të përfshini sa më shumë persona rreth jush për projektet dhe idetë tuaja. Do të doni të qartësoheni sa më shpejt për diçka, por mos harroni se çdo gjë ka kohën ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 qershor 2015

Dashi Në investimin e parave do të jeni të zotë, vetëm se duhet të bëni shumë sakrifica. Mos i besoni askujt sot. Mes kolegëve dhe shokëve do të ketë xhelozi të vogla. Jini të kujdesshëm. Demi Miqësi virtuale problematike, seleksionojini ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 qershor 2015

Dashi Do t’ju ndodhë pikërisht ajo që nuk e prisnit. Por mos u shqetësoni sepse diçka e mirë do të ndodhë pas kësaj. Ndërkohë pse nuk filloni të merreni me aktivitet fizik. Demi Gjithçka është gati dhe plotësisht funksionale për ...

Read More »

Horoskopi për datën 18 qershor 2015

Dashi Mundësi të tjera e pozitive do t’ju jepen sot. Por do të jeni paksa të shqetësuar për shkak të hënës te gaforrja. Më mirë mos diskutoni me personat që do të keni pranë. Gjithsesi bëni kujdes ndaj shëndetit. Demi ...

Read More »