Home / Kuriozitete (page 13)

Kuriozitete

Akullorja më e shtrenjtë në botë

Me një çmim prej 817 dollarë mund të klasifikohet pa frikë si akullorja më e shtrenjtë në botë. Ingredientët e saj janë: tartufi italian, shafran iranian dhe ar ushqimor 23 karatë. Ëmbëlsira prezantohet në një tas porcelani kinez, por që ...

Read More »