Home / Rajoni (page 50)

Rajoni

Caktohet data e takimit mes Putinit dhe Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, pritet të takohet me presidentin rus, Vladimir Putin, me datën 2 tetor. Sipas Tanjug-ut, tashmë është vendosur data e takimit përderisa edhe vetë ambasadori i Rusisë në Serbi, Aleksander Chepurin, ka thënë se takimi zhvillohet ...

Read More »