Home / roze (page 10)

roze

Retro Rita!

Termi ‘stili kameleon’ duket se është shpikur për të. Rita Ora ka treguar një tjetër transformim drastik  teksa ka shëtitur rrugëve të Nju Jorkut me stilin e viteve ’70. Këngëtarja 26-vjeçare, duke mahnitëse me kaçurrelat e saj. Për të plotësuar ...

Read More »

Rihanna rrëmben vëmendjen

Kishte plot yje në tapetin e zi të premierës botërore të filmit më të ri fantastikoshkencor “Valeriani dhe qyteti i një mijë planeteve”, në Hollivud, por vëmendjen kryesore e rrëmbeu Rihanna. Këngëtarja ka veçse një rol të vogël në film ...

Read More »

Jessica Alba në pritjen e ëmbël

Jessica Alba dhe Cash Warren do të bëhen prindër për herë të tretë. Aktorja 36-vjeçare ka bërë publik lajmin në Instagram. Bashkë me dy vajzat e saj në një video ajo bëri të ditur se është në pritje të një ...

Read More »

Një nuse si Grace Kelly

Dasma në kopësht e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, ishte mjafte e ëmbël dhe private, me vetëm 45 miq dhe familjarë që panë çifin të shkëmbenin unazat. Por lista e të ftuarve nuk e ndaloi Miranda Kerr ...

Read More »