Home / roze (page 100)

roze

Tashmë Gigi është e lirë…

Zayn Malik dhe Gigi Hadid i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Këngëtari 23-vjeç dhe modelja 21-vjeçe janë ndarë pas 7 muajsh lidhje, konfirmon kështu “E! News”. Burime pranë çiftit kanë patur një marrëdhënie me probleme, duke u ndarë disa ...

Read More »

Performacë e “nxehtë” nga Bebe Rexha

Bebe Rexha, këngëtarja me prejardhje shqiptare, ka treguar se përveçse është një këngëtare e talentuar, është edhe mjaft seksi. Gjatë një performance në “Heaven”, një klub gay në Londër, 26-vjeçarja ka realizuar një performacë të nxehtë duke ekzaltuar fansat e ...

Read More »

Rita Ora në versionin Mia Gray

Rita Ora duket se po i shijon xhirimet e filmit “Fifty Shades Darker” (50 hijet më të errëta), prodhimit kinematografik që pritet të bëjë shumë bujë. Ky është vazhdimi i filmit të parë “50 hijet e Greit”, frymëzuar nga triologjia ...

Read More »

Sot Marilyn do të ishte 90 vjeç

Ylli i Marylinit u rikthye të shkëlqejë në vigjiljen e 90-vjetorit të saj të lindjes. E lindur si Norma Jeane Mortensen në Los Angeles, 1 qershorin e vitit 1926, vdekja e saj e parakohshme i dha fund një karriere në ...

Read More »

Florence pranë 15-vjeçares me kancer

Vokalistja e grupit të famshëm britanik Florence and Machine, bëri një ditë tejet të lumtur për njërën nga fanset e saj më të mëdha. Florence Welsh performoi për Karinya Chen pranë shtratit në spitalin e Teksasit ku 15-vjeçarja prej muajsh ...

Read More »