Home / roze (page 18)

roze

Rekordi i “Despacito”

Vetëm gjashtë muaj pas publikimit, kënga “Despacito” e Louis Fonsit ka thyer rekordin global të klikimeve. Hiti  i ri botëror është klikuar 4.6 miliardë herë në të gjitha shërbimet streaming, duke i rrëmbyer vendin e parë Sorry-t të Justin Bieber. ...

Read More »

Ed Sheeran aktor…

Ylli i muzikës Ed Sheeran ka fshirë llogarinë e tij në “Twitter”, një ditë pas shfaqjes së tij në serinë e re të Game of Thrones, shfaqje kjo që u kritikua nga shumëkush në platformat e mediave sociale. Sheeran kishte ...

Read More »

Retro Rita!

Termi ‘stili kameleon’ duket se është shpikur për të. Rita Ora ka treguar një tjetër transformim drastik  teksa ka shëtitur rrugëve të Nju Jorkut me stilin e viteve ’70. Këngëtarja 26-vjeçare, duke mahnitëse me kaçurrelat e saj. Për të plotësuar ...

Read More »

Rihanna rrëmben vëmendjen

Kishte plot yje në tapetin e zi të premierës botërore të filmit më të ri fantastikoshkencor “Valeriani dhe qyteti i një mijë planeteve”, në Hollivud, por vëmendjen kryesore e rrëmbeu Rihanna. Këngëtarja ka veçse një rol të vogël në film ...

Read More »

Jessica Alba në pritjen e ëmbël

Jessica Alba dhe Cash Warren do të bëhen prindër për herë të tretë. Aktorja 36-vjeçare ka bërë publik lajmin në Instagram. Bashkë me dy vajzat e saj në një video ajo bëri të ditur se është në pritje të një ...

Read More »

Një nuse si Grace Kelly

Dasma në kopësht e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, ishte mjafte e ëmbël dhe private, me vetëm 45 miq dhe familjarë që panë çifin të shkëmbenin unazat. Por lista e të ftuarve nuk e ndaloi Miranda Kerr ...

Read More »