Home / roze (page 18)

roze

Pushimet toskaneze të Obamave

Teksa ish presidenti amerikan Barack Obama kaloi ditën e parë të pushimeve italiane të tyre në Toskanë, bashkëshortja Michelle është parë 70 miljë larg, në Montalcino. Ish zonja e parë kishte veshur një këmishë rozë me një krahë, dhe xhinse ...

Read More »

Në Kanë mund të ndodhë çdo gjë

Kendall Jenner tregon se nuk është vajzë që del vetëm një natë, teksa të shtunën në mbrëmjen e Vanity Fair dhe HBO ishte në praninë e familjes së vërtetë hollivudiane të Clint Eastwood. 21-vjeçarja është parë të qeshë e të ...

Read More »

Rrahu 6 gangsterë në moshë të re

Sean Connery është pa dyshim aktori skocez më i famshëm i të gjitha kohërave. Ai dallon për theksin e tij të veçantë, stilin dhe sjelljen që e bëjnë të duket një burrë fisnik. Sidoqoftë, fillimet e Connery nuk kanë qenë ...

Read More »

Dalin trashëgimtarët e Prince

Pas më shumë se një viti nga vdekja e yllit të muzikës, Prince, motra dhe pesë gjysmëvëllezërit e tjerë deklarohen trashëgimtarë të pasurisë së tij. Këngëtari ndërroi jetë në prill të 2016 nga një ovedoze aksidentale të fentanylit. Ai nuk ...

Read More »

Kendall, si Liza në botën e Çudirave

Kendall Jenner di se si tu japë njerëzve atë që dëshirojnë. Në fotot e reja për La Perla supermodelja pozon me një sërë të brendshmesh për plazh. Bëhet fjalë për koleksionin La Perla Pre-Fall 2017, frymëzuar nga pop-art dhe lëvizjet ...

Read More »

DiCaprio ndahet nga bjondja daneze

A e ka braktisur Leonardo DiCaprio, Nina Agdal për një tjetër modele? Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, aktori i kanë vënë syrin modeles britanike, Roxy Hornen, ndërkohë që akoma ishte në lidhje me buroshen daneze. Një ...

Read More »

Miley: Më duhej të punoja me babain

Miley Cyrus ndihet e keqardhur që fazën e adoleshencës e ka kaluar me babain e saj të famshëm për realizimin e serialit Hannah Montana. 24-vjeçarja bëri këtë deklaratë gjatë Zach Sang Show në Hollivud javën e kaluar. Ish ylli i ...

Read More »

Rikthehen “Piratët e Karaibeve”

Parku gjigant i “Disneyland”-it në Paris shtroi të dielën tapetin e kuq për filmin e ri të sagës “Piratët e Karaibeve”. Me qindra adhurues u vunë në radhë për të ndjekur shfaqjen e së njëjtës tematikë, mbajtur përpara kështjelles ikonë ...

Read More »