Home / roze (page 21)

roze

Njësoj si halla Julia!

Emma Roberts është fotografuar me një bluzë njësoj si halla, Julia Roberts, teksa ndodhet për xhirime në Toronto. 26-vjeçarja mbante një t-shirt me reklamën e Mystic Pizza, bashkë me sloganin e restorantit, “Një copë nga Parajsa” dhe logon e copës ...

Read More »

Çfarë thotë Kendall për Paris?

Kendall dhe Kylie Jenner kanë pika të reja në linjën e tyre të veshjeve Kendall+Kylie. Të hënën ato kanë folur për W Magazine lidhur me atë që i frymëzon dhe si të tilla kanë përmendur Paris Hilton dhe Christina Aguilera. ...

Read More »

Pushimet toskaneze të Obamave

Teksa ish presidenti amerikan Barack Obama kaloi ditën e parë të pushimeve italiane të tyre në Toskanë, bashkëshortja Michelle është parë 70 miljë larg, në Montalcino. Ish zonja e parë kishte veshur një këmishë rozë me një krahë, dhe xhinse ...

Read More »

Në Kanë mund të ndodhë çdo gjë

Kendall Jenner tregon se nuk është vajzë që del vetëm një natë, teksa të shtunën në mbrëmjen e Vanity Fair dhe HBO ishte në praninë e familjes së vërtetë hollivudiane të Clint Eastwood. 21-vjeçarja është parë të qeshë e të ...

Read More »