Home / roze (page 220)

roze

Performanca sexy e Taylor Swift

Taylor Swift ka qenë më provokuese se kurrë në mbrëmjen e Brit Awards, ku performoi duke shoqëruar me një koreografi këngën e saj “Blank Space”. Këngëtarja, e veshur me të zeza, ishte gjatë gjithë kohës e rrethuar nga balerinë të ...

Read More »

Dekolteja e ekzagjeruar e Beyonce

Kohët e fundit është në kërkim të një shtëpie, por Beyonce bën mirë të shikojë edhe për ndonjë palë reçipeta pasi të martën u pa rrugëve me një këmishë shumë të hapur dhe poshtë saj nuk kishte asgjë. Këngëtarja e ...

Read More »

Rogen dhe Franco tallen me Lennon-Ono

Seth Rogen ka postuar në Instagram një foto së bashku me James Franco ku kanë kopjuar kopertinën e ‘Rolling Stone’ të vitit 1980 me John Lennon dhe Yoko Ono. Versioni qesharak tregon Rogen-in si John-i dhe Franco-n si Yoko. Në ...

Read More »

Oscar, kritika për prezantuesin

Dëshironte shumë që të binte në sy në edicionin e 87 të ndarjes së çmimeve Oscar dhe për këtë vendosi edhe që të dilte vetëm me mbathje në skenë, por aktori i serialit ‘How I Met Your Mother’, Neil Patrick ...

Read More »

Ika, mami! Tani kam shtëpinë time.

Shumë njerëz mund të kalojnë jetën në punë dhe sërish ta kenë ëndërr një shtëpi të bukur. Kylie Jenner është vetëm 17 vjeç dhe sapo ka blerë një shtëpi prej 2.7 milionë dollarë. Banesa, rreth 1.500 metra katrorë, ndodhet në ...

Read More »

Lady Gaga, objekt talljesh në internet

Lady Gaga, ashtu si përherë, tërhoqi edhe kësaj radhe vëmendjen e të gjithëve me veshjen që kishte zgjedhur për mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscar. Këngëtarja e famshme u paraqit me një fustan të bardhë me doreza të kuqe, që ...

Read More »