Home / roze (page 248)

roze

Fotoja e parë me të dashurin e ri

Britney Spears shpërndau nëpërmjet Twitter-it foton e parë me të dashurin e saj të ri: Charlie Ebersol. Skenaristi dhe producenti  është dashuria e re e këngëtares 32-vjeçare, e cila u nda nga i dashuri i fundit (Dave Lucado) në muajin ...

Read More »

Mashkulli ideal i Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence ka deklaruar se ka nevojë për një mashkull tek i cili të ketë besim dhe me të cilin të ndihet e sigurtë. Aktorja 24-vjeçare, në një intervistë për revistën franceze ‘Madame Figaro’, e përshkroi kështu mashkullin e saj ...

Read More »

Nicki Minaj: Jam një femër elegante

Nicki Minaj është e famshme për format e saj të rrumbullakosura, por vetë këngëtarja nuk e sheh veten siç e sheh publiku i gjerë. Në fakt, ajo thotë se është elegante. “Cdo femër konsiderohet e bukur kur është elegante. Në ...

Read More »

“Mbulohu moj vajzë se na habite!”

Ermal Mamaqi zbuloi se është ndjerë në siklet gjatë intervistës me modelen Angela Martini në një nga episodet e sezonit të kaluar të emisionit “6 ditë pa Ermalin”. Moderatori i famshëm tregoi në “Pasdite në Top Channel” se Martini u ...

Read More »

Selena këndon për Justin Bieber

Kënga e re e Selena Gomez duket se i është kushtuar tërësisht ish-it të këngëtares, Justin Bieber. Të paktën kjo mund të kuptohet si nga lirika ashtu edhe nga videoklipi i këngës, që 22-vjeçarja ndau së fundmi me fansat në ...

Read More »

Britney s’është më ‘single’

Britney Spears nuk është më ‘single’. Këngëtarja konfirmoi zërat që qarkullojnë për një romancë me shkrimtarin dhe producentin, Charlie Ebersol. 32-vjeçarja konfirmoi këto zëra për revistën “Extra”. “Po është e vërtetë”, citohet ajo. Miq dhe të afërm të dy të ...

Read More »

Swank: Nuk kisha besim te vetja

Ka fituar dy çmime Oscar dhe është një nga aktoret më të kërkuara, por Hillary Swank thotë se asnjëherë nuk ka pasur besim te vetja, sidomos në fillimet e karrierës. Në një intervistë për revistën ‘Manhattan’, 40-vjeçarja tha se kur ...

Read More »

Tjetër bashkëpunim Ferrell-Wahlberg

Will Ferrell dhe Mark Wahlberg patën një bashkëpunim të suksesshëm në filmin komedi të vitit 2010 ‘The Other Guys’ dhe këta dy aktorë duket se do të bashkëpunojnë sërish. Sipas ‘The Hollywood Reporter’, në filmin e ri ‘Daddy’s Home’ 47-vjeçari ...

Read More »