Home / roze (page 248)

roze

Selena këndon për Justin Bieber

Kënga e re e Selena Gomez duket se i është kushtuar tërësisht ish-it të këngëtares, Justin Bieber. Të paktën kjo mund të kuptohet si nga lirika ashtu edhe nga videoklipi i këngës, që 22-vjeçarja ndau së fundmi me fansat në ...

Read More »

Tjetër bashkëpunim Ferrell-Wahlberg

Will Ferrell dhe Mark Wahlberg patën një bashkëpunim të suksesshëm në filmin komedi të vitit 2010 ‘The Other Guys’ dhe këta dy aktorë duket se do të bashkëpunojnë sërish. Sipas ‘The Hollywood Reporter’, në filmin e ri ‘Daddy’s Home’ 47-vjeçari ...

Read More »

Swank: Nuk kisha besim te vetja

Ka fituar dy çmime Oscar dhe është një nga aktoret më të kërkuara, por Hillary Swank thotë se asnjëherë nuk ka pasur besim te vetja, sidomos në fillimet e karrierës. Në një intervistë për revistën ‘Manhattan’, 40-vjeçarja tha se kur ...

Read More »

“E kam provuar kokainën”

Channing Tatum ka pranuar se në të kaluarën e ka provuar kokainën në dy raste kur punonte si striptist në Florida, por ka këmbëngulur se kurrë nuk ka pasur probleme me substancat e ndaluara. Aktori 34-vjeçar tha për ‘Hollywood Reporter’ ...

Read More »

Premiera e ‘Dumb And Dumber To’

Rreth 20 vite më parë fansat e filmave komedi u njohën me Lloyd Christmas dhe Harry Dunne, dy personazhe me mungesë të theksuar zgjuarsie dhe shumë komikë. Tashmë që kanë kaluar dy dekada, aktorët Jim Carrey dhe Jeff Daniels janë ...

Read More »

Kaka’ ndahet nga bashkëshortja

Zërat për ndarjen e futbollistit Kaka’ nga bashkëshortja e tij Caroline Celico kishin dalë që në verën e kaluar, kur lojtari u largua nga Milani për t’u transferuar tek San Paolo e tani, zëdhënësi i mesfushorit brazilian ka konfirmuar ndarjen: ...

Read More »