Home / roze (page 258)

roze

Familja e pazakontë e Melanie Griffith

Melanie Griffith nuk ka patur një fëmijëri të zakonshme. Ajo është vajza e muzës së Alfred Hitchcock Tipi Hedren, nisi karrierën në kinema kur ishte ende foshnje, 14 vjeç përjetoi romancën me aktorin Don Johnson dhe për më tepër kukulla ...

Read More »

Princesha e Eva Mendes dhe Ryan Gosling

Për çdo prind vajza e tij/saj është një princeshë. Më 12 shtator Eva Mendes dhe Ryan Gosling mirëpritën fëmijën e tyre të parë. Gjithçka është mbajtur sekret me dëshirën e tyre, ndërsa së fundmi zbulohet edhe emri i “princeshës” së ...

Read More »

Një Nicki Minaj ndryshe

Nëse do të përshkruanim këngëtaren Nicki Minaj me dy fjalë, nuk do e quanim femër me klas apo femër e sofistikuar, por në një set fotografik për ‘L’Uomo Vogue’ ajo është e tillë. Ndryshe nga herët e tjera, ajo pozon ...

Read More »

A e besoni që është 42 vjeç?

Është 42 vjeç, por çdo femër do të donte të kishte trupin e saj. Po flasim për Sofia Vergarën, aktoren e bukur kolumbiane e cila thotë se meritën për format e saj fizike e kanë genet dhe stërvitja që ka ...

Read More »

“Është një krim seksual”

Jennifer Lawrence ka sulmuar hakersat të cilët vodhën fotot e saj nudo dhe i publikuan në internet duke e konsideruar këtë gjë si një “krim seksual”. Në një intervistë për revistën ‘Vanity Fair’, aktorja 24-vjeçare fituese e çmimit Oscar foli ...

Read More »

“Nuk do të ketë Iron Man 4”

Robert Downey Jr. ka përgënjeshtruar zërat për një film të katërt ‘Iron Man’. Aktori 49-vjeçar tha të martën në mbrëmje në emisionin ‘The Late Show’ se nuk ka asnjë plan për diçka të tillë. Ai kishte thënë disa ditë më ...

Read More »

Blackhat, kur hakeri është muskuloz

“Blackhat”, filmi i ardhshëm i Michael Mann, që do të dalë në kinematë amerikane janarin e vitit të ardhshëm, përgënjeshtron steriotipin e piratëve informatikë, të cilët supozohet të jenë të mbyllur, të veshur keq dhe që jetojnë në hapësira të ...

Read More »