Home / roze (page 280)

roze

Shakira, mbretëresha e Facebook-ut

Shakira është personi më i ndjekur në Facebook, me më shumë se 100 milionë ndjekës. Ky është numri më i madh i pëlqimeve, i arritur deri më sot. Origjinaliteti i postimeve dhe kapaciteti për t’i bërë pjesë të faqes edhe ...

Read More »

Katy Perry relaksohet me agopunkturë

Përpara nisjes së koncertit në Montreal Katy Perry vendosi të relaksohet duke përdorur metodën e agopunkturës.  Tensioni është shumë i lartë për popstarin përpara një shfaqjeje dhe ajo zgjedh këtë formë për t`u përqëndruar. Këngëtarja ka postuar një foto në ...

Read More »

Sirena Kim Kardashian

Kim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi. 33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tërheqëse për meshkujt. Aktualisht, Kimi ...

Read More »

Emma Stone: Më ndjek fantazma e gjyshit

Aktorja Emma Stone ka rrëfyer se shpirti i gjyshit të saj të ndjerë po e ndjek nëpër shtëpi. Duke folur për ‘The Letterman Show’, 25-vjeçarja deklaroi se fantazma e gjyshit i lë nëpër dhomat e shtëpisë qindarka të ndryshme. “Gjyshi ...

Read More »

Një puthje nga Lindsay Lohan

Ditët e fundit i ka kaluar në një super jaht në brigjet italiane dhe Lindsay Lohan donte të ndante disa momente nga puhsimet me ndjekësit e saj në Instagram duke postuar një “selfie” provokuese ditën e enjte. Aktorja 28-vjeçarja duket ...

Read More »