Home / roze (page 291)

roze

Kur Beyonce ndez skenën

Beyonce dhe Jay Z nisën turin e tyre botëror “On The Run” dhe ndalesa e parë ishte në Majemi. Ndoshta fansave mund t’u jetë dukur pak i kripur çmimi i biletës, por me siguri pas koncertit kanë mbetur të kënaqur ...

Read More »

Kapriçot e Katy Parry gjatë turit

Diva e më e llastuar e muzikës pop duket se është Katy Perry. Gazeta “Daily Star” ka parashtruar një listë  të dëshirave të saj gjatë turit “Prismatic Tour”. Shumë të rëndësishme për të duket se janë frutat e freskëta me ...

Read More »

Bashkëshortja seksi e Peter Crouch (Foto)

Është e lumtur të tregoj figurën e saj seksi. Abbey Crouch dukej e lumtur në plazh në shoqërinë e bashkëshortit të saj Peter Crouch dhe vajzës së tyre Sophia. 28 vjeçarja ka treguar linjat perfekte trupore në bikini të zeza. ...

Read More »

“Kjo është shqiptarja që u xhirua lakuriqe në kishën serbe” (Video)

Serbët kanë reaguar ndaj videoklipit të Era Istrefit për shkak të xhirimit të disa skenave në, siç thonë, në një kishë serbe. Kënga “E dehun” është jashtëzakonisht e pëlqyer nga fansat e këngëtares së re, mirëpo klipi i saj ka ...

Read More »

Kim Kardashian bëhet “bjonde”

“Është vetëm një paruke”, sqaron Kim Kardashian. Ajo tregon se flokët bjonde nuk janë të vërteta pasi kishte vendosur të postonte disa imazhe në Instagram. Të gjithë ndjekësit e saj menduan se ylli i “reality show”-t, “The keeping up with ...

Read More »