Home / roze (page 33)

roze

Bella: Kam kriza ankthi!

Modelja më e famshme e momentit Bella Hadid dukej në formë të shkëlqyer në “Javën e Modës në Paris” dhe ka marrë vlerësimet maksimale për paraqitjen e saj në këtë event me një kostum të kuq, i cili edhe pse ...

Read More »

Emma Watson nuk flet për dashurinë

Të jesh një personazh i njohur mund të jetë e vështirë. Ne jetojmë në një botë ku historitë e ndarjeve përhapen në faqat e para të mediave dhe publiku është gjithmonë ‘i urritur’ për detaje të tilla të jetës personale ...

Read More »

Katy Perry “tradhtohet” nga fustani

Katy Perry ka përjetuar një incident me veshjen e saj teksa ka qenë e pranishme në ceremoninë e “Vanity Fair Oscar”. Këngëtarja 32-vjeçare është parë të kalojë një natë të mrekullueshme nën shoqërinë e të dashurit të saj Orlando Bloom. ...

Read More »