Home / roze (page 33)

roze

Grabitet sërish familja Kardashian

Rreth 6 muaj pasi grabitjes së Kim Kardashian në Paris, një tjetër anëtare e familjes së famshme ka rënë pre e keqbërësve. Kendall Jenner i janë grabitur bizhu me blerë 200 mijë dollarë në shtëpinë e saj në Hollywood Hills. ...

Read More »

Ben Affleck shpëton nga alkooli

Ben Affleck është rehabilituar tërësisht nga varësia nga alkooli. Është vetë aktori që bëri të ditur lajmin në Facebook duke e quajtur “diçka që është përballur në të kaluarën, dhe do të vijojë përpjekjet”. Affleck, i cili u divorcua nga ...

Read More »

E bukura e plazhit!

Eva Longoria tregon trupin e saj në plazh, teksa po realizon një set fotosh në zemër të Hollivudit. Bukuroshja brune është parë me një palë trupore leopard teksa pozon për aparatin e Milk Studios. 41-vjeçarja tregon format e saj më ...

Read More »

Kylie Jenner ndahet sërish nga Tyga

Ndër vite, Kylie Jenner dhe Tyga janë ndarë nga njeri tjetri më tepër se sa Kourtney Kardashian dhe Scott Disick. Por ndryshe nga ndarjet e kaluara kësaj here duket se ndarje do të jetë përfundimtare. Sipas një burimi të ri ...

Read More »

Ermonela, Madama perfekte

Zakonisht media dhe kritika britanike shkruan vetëm pas fillimit të shfaqjeve artistike, por kësaj here prestigjozja “The Sunday Times” e Londrës, i ka kushtuar një shkrim të gjere dhe të hollësishëm sopranos shqiptare Ermonela Jaho, e cila me 23 mars ...

Read More »

Elsa Hosk, një ëngjëll pa krahë

Elsa Hosk mahniti me sfilatën e saj me të brendshme, por së fundmi shfaqet topless për një sërë fotosh të dielën. Duke treguar trupin e saj perfekt, ëngjëlli 28-vjeçar i Victoria’s Secret tregon trupin duke mbuluar me krahë asete e ...

Read More »

Nicki Minaj i përgjigjet rivales

Nicki Minaj bëri bujë kur iu përgjigj rivales së saj repistet Remy Ma javën e kaluar. Por tashmë ajo po tërheq vëmendjen për një arsye komplet tjetër. Reperja 34-vjeçare ka postuar foto në Instagram me një veshje mjaft seksi, trupore ...

Read More »