Home / roze (page 39)

roze

Trump fut në sherr këngëtaret

Rihanna dhe Azealia Banks janë përfshirë në një sherr në rrjetet sociale për shkak të Donald Trump. Zënka mes tyre ka nisur për shkak të urdhrit të Trump, i cili ndalon qytetaret e vendeve myslimane të futen në Amerikë. “E ...

Read More »

Dua Lipa gati për turneun e saj europian

Dua Lipa padiskutim është shndërruar në një nga artistet e reja më të preferuara në tegun e muziëks botërore. Ndërkohë që po shijon suksesin e dy projekteve të fundit muzikore, të cilët janë të dy bashkëpunime, Dua Lipa është gati ...

Read More »

Çmimet “SAG Awards”

Vendimi i Donald Trumpit për të ndaluar emigracionin nga 7 vende myslimane ka mbizotëruar edhe ceremoninë e përvitshme të ndarjes së çmimeve “Screen Actors Guild”. Ashton Kutcher, i përzgjedhur si moderator i mbrëmjes, e çeli shfaqjen me një përshëndetje për ...

Read More »

Antonio Banderas shtrohet në spital

Antonio Banderas u shtrua në spital pasi ndjeu dhembje në gjoks pas një seance ushtrimesh në palestër. Aktori 56-vjeçar, i cili nga viti 2015 jeton në Angli, u dërgua me urgjencë në spital dhe gjithçka kaloi. Tashmë, ai po rehabilitohet ...

Read More »

Ndërron jetë John Hurt

Ka ndërruar jetë në moshën 77-vjeçare, aktori legjendar John Hurt. John Hurt është një aktor anglez, karriera e të cilit u shtri në më shumë se 6 dekada. Ai ka luajtur 206 role në karrierën e vet dhe është nominuar ...

Read More »