Home / roze (page 39)

roze

Mbahu Mernie!

Incidente të tilla mund t’i ndodhin kujtdo që e tepron me pijen, por një personazh publik duhet që t’i evitojë ato. Por ky nuk është rasti i britanikes, Marnie Simpson, e cila provoi edhe njëherë se vijon të jetë një ...

Read More »

Bastet për “Oscars”

“La La Land” pritet të triumfojë natën e çmimeve “Oscars”, por gara për të kurorëzuar njeriun më të famshëm të “Hollywood”-it duket të jetë kokë më kokë, sipas kompanive të basteve që kanë parë një rritje rekord bastesh mbi ceremoninë ...

Read More »

Beyonce feston me stil

Beyonce nuk fitoi shumë çmime në mbrëmjen e Grammy, por ia ka kaluar shumë mirë duke marrë në shtëpi çmimin për Best Urban Contemporary Album, “Lemonade” dhe Best Music Video për “Formation”. Këngëtarja ka pasur çdo arsye për të festuar ...

Read More »

Amal si Beyonce

Pas çiftit Beyonce-Jay Z, një tjetër çift të famshmish pret binjakë. E ëma e George Clooney la të kuptohet se djali i saj dhe bashkëshortja e tij, Amal presin një vajzë dhe një djalë. Vetë aktori ka pranuar në një ...

Read More »