Home / roze (page 42)

roze

Depp në buzë të humnerës

Është i njohur për ekzagjerimet dhe shpenzimet e larta, por mesa duket stili i jetesës që Johnny Depp ka ndjekur në 20 vitet e fundit po e çon drejt rrënimit. Ylli hollivudian, sipas mediave amerikane, ndodhet në vështirësi ekonomike dhe ...

Read More »

Kim, më e dobët se kurrë!

Pushimet për familjen Kardashian në Kosta Rika këtë herë rezultuan më të gjata se zakonisht. Yjet e “showbiz”-it janë vendosur në vilën tyre private në Manzu, ndërsa ajo që tërheq më shumë vëmendjen sigurisht që është Kim. 36-vjeçarja në fotot ...

Read More »

A ju pëlqejnë atletet e Gigi-t?

Ajo është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe imazhi i disa kompanive të mëdha. Gigi Hadid, së fundmi, ka reklamuar “Reebok’s SS17 Club C”. Ajo është fotografuar teksa ekspozon këtë produkt, e veshur me një triko gri ...

Read More »

Trump fut në sherr këngëtaret

Rihanna dhe Azealia Banks janë përfshirë në një sherr në rrjetet sociale për shkak të Donald Trump. Zënka mes tyre ka nisur për shkak të urdhrit të Trump, i cili ndalon qytetaret e vendeve myslimane të futen në Amerikë. “E ...

Read More »

Dua Lipa gati për turneun e saj europian

Dua Lipa padiskutim është shndërruar në një nga artistet e reja më të preferuara në tegun e muziëks botërore. Ndërkohë që po shijon suksesin e dy projekteve të fundit muzikore, të cilët janë të dy bashkëpunime, Dua Lipa është gati ...

Read More »

Çmimet “SAG Awards”

Vendimi i Donald Trumpit për të ndaluar emigracionin nga 7 vende myslimane ka mbizotëruar edhe ceremoninë e përvitshme të ndarjes së çmimeve “Screen Actors Guild”. Ashton Kutcher, i përzgjedhur si moderator i mbrëmjes, e çeli shfaqjen me një përshëndetje për ...

Read More »