Home / roze (page 42)

roze

Amal si Beyonce

Pas çiftit Beyonce-Jay Z, një tjetër çift të famshmish pret binjakë. E ëma e George Clooney la të kuptohet se djali i saj dhe bashkëshortja e tij, Amal presin një vajzë dhe një djalë. Vetë aktori ka pranuar në një ...

Read More »

Një fatkeqësi për Tom Cruise

Nëna e Tom Cruise ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare, ka bërë të ditur një përfaqësues i aktorit të hënën. Mary Lee South ndërroi jetë qetësisht javën e kaluar, dhe familja mbajti një shërbim memorial për të në kishën lokale ...

Read More »

Filmi ‘Home’ triumfon në BAFTA

Filmi “Home”, i realizuar si bashkëprodhim mes Kosovës dhe Britanisë së Madhe, ka marrë çmimin për filmin më të mirë të shkurtër britanik, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “BAFTA” për vitin 2017. Filmi ka fituar në kategorinë e filmit ...

Read More »