Home / roze (page 45)

roze

Madonna birëson dy binjake

Madonna bëhet sërish nënë, këtë herë e dy vajzave binjake. Mbretëresha e muzikës “Pop” mori “dritën jeshile” nga Gjykata e Lartë e Malavit për të birësuar vajzat 4-vjeçare Stella dhe Ester. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja birëson ...

Read More »

Nga Shtëpia e Bardhë në Karaibe

Shqetësimet që sillte Shtëpia e Bardhë tani kanë marrë fund për Barack Obama-n dhe menjëherë ish-presidenti amerikan ka gjetur kohë për pushime. Obama ka zgjedhur Karaibet për t’u qetësuar, ku së bashku me mikun e tij, miliarderin Richard Branson, është ...

Read More »

Djali i Buble shërohet nga kanceri

Michael Buble dhe bashkëshortja e tij modele Luisiana Lopilato nuk kanë dalë më në publik që kur djali i tyre 3-vjeçar, Noah, u diangostikua me kancer në mëlçi. Ka qënë tezja e vogëlushit e cila ka informuar publikun e gjerë ...

Read More »

Kritikuan Trump, kontrollohen Kardashianet

Familja Kardashian mbylli pushimet në Kosta Rika dhe fluturoi me avionin privat drejt Los Anxhelesit, ku një surprizë e pakëndshme i priti. Avioni i tyre u kontrollua nga agjentët antiemgracion për disa minuta. Pas përfundimit të kontrollit, Kim, Khloe dhe ...

Read More »

Depp në buzë të humnerës

Është i njohur për ekzagjerimet dhe shpenzimet e larta, por mesa duket stili i jetesës që Johnny Depp ka ndjekur në 20 vitet e fundit po e çon drejt rrënimit. Ylli hollivudian, sipas mediave amerikane, ndodhet në vështirësi ekonomike dhe ...

Read More »