Home / roze (page 50)

roze

Jennifer Lopez dhe Drake konfirmojnë lidhjen

Jennifer Lopez dhe Drake kanë konfirmuar se janë çift. 47-vjeçarja dhe 30-vjeçari kanë postuar në profilet përkatëse në Instagram një foto me njëri-tjetrin që nuk lë vend për diskutime. Kjo foto vjen vetëm një ditë pasi Rihanna i bëri “unfollow” ...

Read More »

Krishtlindjet me familjen Beckham

Ai e ka shprehur gjithnjë hapur dashurinë e pakufijshme për princeshën e tij të vogël. Dhe babai krenar, David Beckham ka postuar një foto të vajzës së tij 5-vjeçare, Harper, duke notuar. Familja Bekcham ka kaluar Krishtlindjet në Maldive me ...

Read More »

Mallkimi i yjeve të POP

Luanë në skenë, flutura të brishta kur dritat fiken. Shumë prej idhujve Pop të viteve 80, fatin e patën të trishtë. Buzëqeshjet në gazeta, blicet e fotografeve, kopertinat e bujshme, miliona disqe të shitura, fshihnin në plot raste errësirën që ...

Read More »

Kush ishte George Michael

George Michael u lind në Londër më 25 qershor të vitit 1963. Një mik i mirë i familjes u shpreh se, atë ditë nuk erdhi në jetë thjesht një djalë me emrin George, por lindi një yll. Shumë shpejt, ai ...

Read More »

Vazhdon transformimi i Kylie Jenner

Kylie Jenner ka bërë të lindin sërish spekulime se ajo i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në gjoks. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka habitur fansat ditën e hënë, kur ka publikuar një fotografi në të cilën tregonte ...

Read More »

Zayn refuzohet nga Gigi për martesë

Mesa duket këngëtari britanik Zayn nuk arriti ta marrë dhuratën e Krishtlindjes në momentin kur u refuzua ftohtë nga e dashura e tij Gigi Hadid. Një burim për “Life & Style” raporton se Zayn i ka propozuar për martesë modeles ...

Read More »

Stella Maxwell heq flatrat për “Love”

Stella Maxwell ka hequr flatrat e Victoria’s Secret teksa shfaqet e mrekullueshme në fotot e reja për revistën “Love”. Nën regjinë e Hype Williams 26-vjeçarja Stella tregon format e saj me një veshje ngjyrë ari. Me kamerën që xhiron ngadalë ...

Read More »