Home / roze (page 78)

roze

Kimi nuk di të ndalet

Kim Kardashian është me pushime në Punta Mita të Meksikës, së bashku me dy fëmijët e saj dhe disa shoqe. Pasi tregoi format “shpërthyese” me një kostum banjoje të bardhë, në disa foto të reja 35-vjeçarja shihet me një bluzë ...

Read More »

Rasti “Snowden” sipas Oliver Stone

Oliver Stone ka qenë gjithmonë një regjisor që ka preferuar të shkojë kundër rrymës me filmat e tij, por kurrë më parë nuk kishte shpërthyer kundër Hollivudit, studiove të tij dhe drejtuesve. Këtë e bëri ditët e fundit, pasi kompanitë ...

Read More »

Parada e “Engjëjve”

Janë të famshme për arsyen e thjeshtë se janë disa nga femrat më seksi në botë. Dhe katër nga modelet më të mira të “Victoria’s Secret” ishin në Paris të shtunën për të xhiruar reklamën e radhës së “Engjëve”. Alessandra ...

Read More »

Ellie Goulding, mahnitëse dhe “topless”

E la përgjysmë turin e koncerteve për shkak të lodhjes në korrik, por Ellie Goulding duket se është rikthyer në formë, siç shihet nga pozat e saj për revistën “Remix”. Duke pozuar “topless” për revistën neozelandeze të modës, këngëtarja 29-vjeçare ...

Read More »

Rikthehen Metallica!

Metallica njoftoi publikimin e një albumi të ri në 18 nëntor të këtij viti, albumi i parë pas 8 viteve i grupit të famshëm amerikan. “Hardwired … To Self-Destruct” do të përmbajë 80 minuta muzikë dhe gjithashtu është titulli i ...

Read More »