Home / Moda (page 20)

Moda

H&M lanson veshjet për gratë myslimane

Mariah është myslimanja e parë që ka veshur ferexhen në një reklamë të kompanisë H&M, gjigantit botëror në fushën e modës. Mariah Idrissi është një londineze nga me origjinë nga Pakistani dhe Maroku, e cila kishte filluar të mbante shaminë ...

Read More »