Home / Moda (page 45)

Moda

Çantat Lady Dior vjeshtë/dimër 2014-15

Look ynë nuk përbehet vetëm nga veshje dhe këpucë por sigurisht edhe nga çanta te mrekullueshme! Koleksioni firmosur Christian Dior për vjeshte/dimër 2014-15, propozon çantat e tij duke ndjekur logjiken e romantizmit, te bon ton por edhe te ekstravagantes. Raf ...

Read More »

IN dhe OUT

Ja çfarë duhet të vishni e çfarë duhet të lini mënjanë këtë sezon të ri. OUT: Këpucët e sheshta lëkure (shapkat) ishin shumë praktike në verë. Ato u bënë këpuca e duhur për ditët e nxehta. IN: Këpucët ne taka ...

Read More »

Stili i veshjes së Beyonce

Beyonce është një femër që nuk ka shumë nevojë për ta promovuar veten, pasi ka treguar që përveçse ka shumë talent në… Beyonce është një femër që nuk ka shumë nevojë për ta promovuar veten, pasi ka treguar që përveçse ...

Read More »