Home / Intervista (page 7)

Intervista

Kush e do kokën tuaj, Ilir Meta?

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta foli ne intervisten e fundit televizive te premten ne mbremje për darkën e fundit me kryeministrin Rama, reformën në drejtësi dhe akuzat që u ngritën ndaj tij, për çështjen Doshi apo CEZ-DIA. Kush e do ...

Read More »