Home / roze / Në plazh me Kylie Jenner

Në plazh me Kylie Jenner

19-vjetori i lindjes e gjeti Kylie Jenner me ngjyrë tjetër flokësh dhe një tatuazh tek të pasmet dhe së fundmi, ajo është ‘arratisur’ për pak rreze dielli me të dashurin e saj, Tyga.

Ky i fundit ka sfiduar urdhër-arrestin e autoriteteve amerikane dhe ka vrapuar pas 19-vjeçares në plazhet e Caicos.

26-vjeçari sfidoi autoritetet duke mos u paraqitur në një gjykatë të Los Anxhelesit, ku është paditur nga një ish-qiradhënës që pretendon se këngëtari nuk i ka paguar 480 mijë dollarë qira nga prona ku jetoi në Malibu.

Leave a Reply

%d bloggers like this: