Home / roze / Bella i tregon të gjitha, fama ka rëndësi për të!

Bella i tregon të gjitha, fama ka rëndësi për të!

Po ndjek hapat e motrës dhe suksesi për Bella Hadid duket se nuk do të vonojë.

Bukuroshja 19-vjeçare ka pozuar së fundmi totalisht e zhveshur për revistës së njohur Vogue në Paris. Gjithashtu, ajo shfaqet në një tjetër foto së bashku me modelen Taylor Hill, por këtu vajzat janë të veshura.

Ndoshta kjo është rruga e famës! Motra e saj Gigi njohu suksese të mëdha pasi bëri të njëjtën gjë vite më parë, duke u zhveshur për “Vogue”.

Leave a Reply

%d bloggers like this: