Home / roze / Dua Lipa gati për turneun e saj europian

Dua Lipa gati për turneun e saj europian

Dua Lipa padiskutim është shndërruar në një nga artistet e reja më të preferuara në tegun e muziëks botërore.

Ndërkohë që po shijon suksesin e dy projekteve të fundit muzikore, të cilët janë të dy bashkëpunime, Dua Lipa është gati të nisë turneun e saj europian.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, këngëtarja e hitit “Be The One”, ka zbuluar datat e mini-turneut të saj në Europe.

Sipas listës së publikuar, ajo do të performojë në disa qytete si Milan, Berlin, Cologne, Utrecht, Manchester dhe Londër.

Leave a Reply

%d bloggers like this: