Home / roze / Vajza që po bën xheloze të gjitha femrat

Vajza që po bën xheloze të gjitha femrat

Ai është një ish i dënuar, i cili ka bërë paraqitjen e tij të parë në Javën e Modës në New York dhe modelja Ajak Deng ka ndarë një përqafim tepër miqësore me djalin më të ri të industrisë së modelingut, Jeremy Meeks.

Dysha mendohet të jetë takuar në festën e organizuar pas shfaqjes. Ajo ka përdorur rrjetin social Instagram për të publikuar këtë foto miqësore, ku Ajak shihet duke buzëqeshur, ndërsa Jeremy qëndron serioz.

“Kjo ndodhi mbrëmjen e kaluar”, ka shkruar bashkangjitur postimit të saj Ajak, postim i cili ka marrë qindra pëlqime dhe komente që në momentin e publikimit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: