Home / roze / E bukura Emma Watson dhe Bisha

E bukura Emma Watson dhe Bisha

Më pak se një muaj nga publikimi i filmit, është e vështirë të mendosh se si njerëzit do të presin më me ëndje filmin e ri “E bukura dhe Bisha”, por Emma Watson ia del më së miri.

Në një klip të publikuar të hënën, aktorja këndon këngën e mrekullueshme të “Belle” bashkë me pjesën tjetër të qytetit gjatë rikthimit për librin.

Video jep një vështrim të karakterit të Emma, duke u kujtuar fansave të filmit se detajet e rëndësishme nuk kanë ndryshuar, teksa tregon dhe bukuritë mahnitëse të fshatit francez. “E bukura dhe Bisha” do të shfaqet zyrtarisht më 17 mars në kinematë botërore.

Leave a Reply

%d bloggers like this: