Home / roze / Thor ndryshon pamje

Thor ndryshon pamje

Chris Hemsworth do të interpretojë për herë të gjashtë perëndinë nordike Thor, por kësaj radhe ky personazh do të vijë me një pamje krejt tjetër, siç shihet nga fotot e postuara nga Entertainment Weekly.

Aktori australian nuk ka flokë të gjatë bjondë për filmin e radhës së superheroit të novelave grafike, me titull “Thor: Ragnarok”.

Ndryshe nga 5 filmat e tjerë, në të cilët Thor ka qenë me flokë të gjatë dhe të mbledhur gjysmë-bisht, kësaj radhe vjen në një version më modern.

Në këtë film, Chris Hemsworth do të ketë përkrah edhe Cate Blanchett, e cila ka pësuar një shndërrim dramatik për rolin e saj.

Leave a Reply

%d bloggers like this: