Home / roze / E bukura e plazhit!

E bukura e plazhit!

Eva Longoria tregon trupin e saj në plazh, teksa po realizon një set fotosh në zemër të Hollivudit.

Bukuroshja brune është parë me një palë trupore leopard teksa pozon për aparatin e Milk Studios.

41-vjeçarja tregon format e saj më të bukura trupore dhe pushimet e saj të fundit në Meksikë dhe Miami janë mjaft të dukshme në ngjyrën e lëkurës.

Leave a Reply

%d bloggers like this: