Home / Politika / LISTA/ Zbulohen emrat e të besuarve të Ramës, Bashës dhe Metës

LISTA/ Zbulohen emrat e të besuarve të Ramës, Bashës dhe Metës

Zbulohen emrat e deputeteve te besuar te kryeministrit Rama, kryedemokratit Basha dhe ish-kreut te LSI-se, Meta per komisionet e vetingut.

“Panorama” zbulon listen me emrat e deputeteve qe jane perzgjedhur nga partite per ne institucionet e rivleresimit te gjyqtareve dhe prokuroreve.

Projektvendimi “Për miratimin e listës së kandidatëve të përzgjedhur për në institucionet e rivlerësimit sipas ligjit nr. 84/2016 “Për rivlerësimin kalimtar të gjyqtarëve dhe prokurorëve në Republikën e Shqipërisë” do te votohet ne seancen e ores 14:00.

emra1 emrat

One comment

  1. Asgje nuk permbyset ne fashizmin shqipetar ne qofte se NATO nuk vjen ne Tirane.

Leave a Reply

%d bloggers like this: