Home / Politika / Manjani, akuza Ramës për drejtësinë: Kopje e Enverit…

Manjani, akuza Ramës për drejtësinë: Kopje e Enverit…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar deklaratat e mbrëmshme të kryeministrit Edi Rama për reformën në drejtësi.

Manjani thotë se Rama e do pushtetin dhe shtetin vetëm për vete duke e akuzuar si diktator.

“Flet për “drejtësi e gjykatë popullore”!

Pushtetin dhe shtetin e do vetëm për vete!

Ky nuk quhet i sëmurë, por diktator! Kopje e Enverit…”, shkruan Manjani në Twitter.

One comment

  1. Manjani.Rama Meta Berisha basha Vasili llalla dhe plehrat shqipetare sabotuan drejtesine.hajduteria shqipetare sabotoi Ismail Qemalin ne 1912 dhe hajduteria shqipetare saboton jeten e popullit shqipetar ne 2017.

Leave a Reply

%d bloggers like this: