Home / Kronika / Makina del nga rruga, bie në lumin Drin. Dyshohet se ka persona brenda

Makina del nga rruga, bie në lumin Drin. Dyshohet se ka persona brenda

Një automjet bie në ujërat e lumit Drinit tek ura e Bahçallëkut në Shkodër. Mësohet se automjeti që u aksidentua dhe përfundoi në lumë ka pasur dy persona brenda, por për këtë nuk ka ende një informacion zyrtar.

Nga të dhënat e para raportohet se mjeti ka ka qenë duke udhëtuar në drejtim të Tiranës.

Policia e Shkodrës po pret polumbaret nga Tirana për të bërë kërkime në ujerat e lumit. Nderkohe policia ka nisur hetimet.

Leave a Reply

%d bloggers like this: