Home / roze / JLo jep spektakël në Cmimin e Madh të Singaporit

JLo jep spektakël në Cmimin e Madh të Singaporit

JLO-singaporJennifer Lopez u ngjit në skenën e Cmimit të Madh të Singaporit për të argëtuar publikun pas garës së Formulës 1 të fituar nga britaniku Lewis Hamilton.

Këngëtarja 45-vjeçare tregoi edhe një herë tjetër fizikun që do e kishin zili femra shumë më të reja se ajo.

JLo performoi për 90 minuta duke kënduar këngët e reja si ‘First Love’ dhe ‘Luh Ya Papi’ para se të kthehej edhe tek klasiket e saj si ‘Jenny From The Block’ dhe ‘Waiting For Tonight’.

Leave a Reply

%d bloggers like this: