Home / roze / Pos Rita Orës, edhe Dua Lipa me këngë për “Fifty Shades Freed”

Pos Rita Orës, edhe Dua Lipa me këngë për “Fifty Shades Freed”

Është publikuar lista e këngëve të përfshira në kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Freed”.

“For You” e Rita Orës dhe Liam Paynet udhëheq listën, ndërsa aty është edhe Dua Lipa që në bashkëpunim me Whethanin këndojnë “High”

 

One comment

  1. Kosova -diamanti i Shqiperise me plot talente …nga nje grusht dheu kaq talente te rralla qe bota ua ka zili.

Leave a Reply to Afrim Preshevai Cancel reply

%d bloggers like this: