Home / Bota / Rusia proteston vendimin e vendeve anëtare të NATO-s dhe BE-së

Rusia proteston vendimin e vendeve anëtare të NATO-s dhe BE-së

Ministria e Punëve të Jashtme e Rusisë ka njoftuar se proteston në mënyrë të fuqishme ndaj vendimit të vendeve anëtare të NATO-s dhe BE-së për dëbimin e diplomatëve rusë, raporton Anadolu Agency (AA).

Leave a Reply

%d bloggers like this: