Home / Bota / SHËN PETËRBURG – Maroku i dhuron Iranit fitoren në limit të kohës

SHËN PETËRBURG – Maroku i dhuron Iranit fitoren në limit të kohës

SHËN PETËRBURG:  Maroku i dhuroi dje Iranit fitoren në limit të kohës, pas autogolit të Bouhaddouz, në minutën e fundit të lojës.

Ndeshja ishte e vlefshme për grupin B.

Ndeshja e dytë e këtij grupi ishte ajo e darkes  midis Portugalisë dhe Spanjës dhe perfundoi 3:3.

Leave a Reply

%d bloggers like this: