Home / roze / Dua Lipa sjell albumin e ri, bashkëpunon me divat e muzikës botërore

Dua Lipa sjell albumin e ri, bashkëpunon me divat e muzikës botërore

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa do të bashkëpunojë me divat e muzikës botërore për albumin e saj të fundit “Future Nostalgia”.

Në një postim në Instagram Dua ka bërë të ditur se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonnën dhe Missy Eliot do të publikohet më datë 14 gusht.

Ajo do të vijë në duet dhe me Madonnën dhe kënga pritet të publikohet më 21 gusht ndërsa në këngët e tjera Dua Lipa do vijë në duet me Gwen Stefani dhe Mark Ronson.

Leave a Reply

%d bloggers like this: