Home / Kosova / Hoti pas takimit me Osmanin: U dakorduam të kemi koordinim ndërinstitucional

Hoti pas takimit me Osmanin: U dakorduam të kemi koordinim ndërinstitucional

Hoti pas takimit me Osmani ka kërkuar maturi politike për të tejkaluar situatën pas konfirmimit të aktakuzave nga Gjykata Speciale.

Kreu i qeverisë para gazetarëve tha se është dakorduar me Osmanin që vazhdimisht të konsultohen dhe të kenë koordinim ndërinstitucional.

Leave a Reply

%d bloggers like this: