Home / Politika / Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi dhe Basha firmosin marrëveshjen sot

Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi dhe Basha firmosin marrëveshjen sot

Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha firmosin marrëveshjen politike të  bashkëpunimit pas zgjedhor në orën 10:00 ditën e sotme, 1 mars 2021.
Kujtojmë se PD dhe LSI vendosën të dalin me dy lista në zgjedhje dhe jo në një koalicion.
Marrëveshja do të firmoset në një prej hoteleve luksoze të Tiranës dhe jo në njërën prej selive të partive.

Leave a Reply

%d bloggers like this: