Home / Politika / Rama mbledh sot deputetët e Tiranës, priten negociata mes PS-së dhe PDIU-së

Rama mbledh sot deputetët e Tiranës, priten negociata mes PS-së dhe PDIU-së

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot në orën 19:00 deputetët e Qarkut të Tiranës.

edi-rama33Burime nga Kryeministria bëjnë me dije se mbledhja do të zhvillohet në funksion të zgjedhjeve lokale. Në mbledhje pritet të vendosen negociata mes Partisë Socialiste dhe PDIU-së.Kryeministri do te konsultohet me deputete per kandidatet per bashkite.

Leave a Reply

%d bloggers like this: