Home / Zgjedhjet lokale 2015 / Mbyllet numërimi për këshillin bashkiak në Kamëz. PD fiton 12 mandate, PS dhe LSI nga 8

Mbyllet numërimi për këshillin bashkiak në Kamëz. PD fiton 12 mandate, PS dhe LSI nga 8

Ka përfunduar paraditen e së premtes numërimi i votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak të Kamzës.

Kështu, nga të dhënat paraprake rezulton se Partia Demokratike kryeson me 12 mandate, e ndjekur nga PS dhe LSI me nga 8 të tillë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: