Home / roze / Kush po e përkëdhel Brooklyn-in?

Kush po e përkëdhel Brooklyn-in?

Duket se e përfolura si e dashura e re e Brooklyn Beckham, Sonia Ben Ammar, nuk i heq duart nga 16-vjeçari. Aktorja franceze e të njëjtës moshë, është fotografuar teksa përkedhel fytyrën e Brooklyn, teksa të dy kanë shkuar në koncert në Hollywood Bowl.

Ata janë fotografuar teksa presin në radhë për në koncert, dhe një punonjësja e sigurisë lajmëron kolegët për personat VIP. Për koinçidencë, në atë koncert ishte dhe ish e dashura e Brooklyn, Chloe Grace Moretz.

Leave a Reply

%d bloggers like this: