Home / Kronika / Sociale / Ja si ka ndryshuar rruga pranë “Pallatit të Kongreseve”, Veliaj: Shumë shpejt hapim bulevardin

Ja si ka ndryshuar rruga pranë “Pallatit të Kongreseve”, Veliaj: Shumë shpejt hapim bulevardin

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka postuar disa foto në rrjetin social Facebook ku tregon se si është transformuar rruga pranë Pallatit të Kongreseve.

rruge 1Veliaj thekson se kjo rrugë pothujese ka përfunduar dhe brenda pak ditësh do të hapet rruga për kalimin e makinave në bulevard.

rruge 2“Jemi thuajse gati tek rruga e Pallatit të Kongreseve, punë ditësh çlirohet trafiku në bulevard! Shumë faleminderit për durimin”, shkruan Veliaj.

rruge 3rruge 4

Leave a Reply

%d bloggers like this: