Home / roze / Bloom në krahët e një tjetër modeleje

Bloom në krahët e një tjetër modeleje

orlandosuedezjaJavën e shkuar u vendos në qendër të mediave rozë për atë grusht në drejtim të Justin Bieber gjatë një zënkë në një restorant spanjoll, zënkë që sipas thashethemeve kishte si pikënisje ish-bashkëshorten e tij, modelen australiane, Miranda Kerr.

Por këtë javë Orlando Bloom dëshmoi se është i vendosur mbi vendimin e marrë për “ndarjen miqësore” me Kerr kur u fotografua duke kaluar momente të këndshme në shoqërinë e një tjetër modeleje.

20-vjeçarja suedeze, Lykke Glommen dhe aktori britanik kanë shpërndarë në rrjetet sociale dhjetra foto nga pushimet e tyre në Ibiza.

Leave a Reply

%d bloggers like this: