Home / Horoskopi (page 20)

Horoskopi

Horoskopi për datën 23 shtator 2014

Dashi Nëse jeni i ri apo student, prindërit do t’ju ndihmojnë financiarisht. Sot dikush do t’ju bëjë të kuptoni se një miku juaj nuk është ashtu siç duket. Financat tuaja do të jenë shumë mirë nëse ju, keni lindur  midis ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 shtator 2014

Dashi Një telefonatë në pritje mund t’ju çorientojë, ndaj ruani qetësinë dhe vini rregull. Sot do të gjeni momentin ideal për të përmbyllur një çështje biznesi që e diskutoni prej kohësh. Perspektiva të mira për të ndryshuar ose gjetur një ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 shtator 2014

Dashi Pranë jush ka njerëz që nuk janë aspak të sinqertë dhe që duan të përfitojnë. Bëni një analizë të kujdesshme dhe jini përzgjedhës. Nëse dashurinë e shihni nga një tjetër anë, do t’ju buzëqeshë. Demi Dita e sotme do ...

Read More »

Horoskopi për datën 16 shtator 2014

Dashi Ka shumë mundësi t’ju ndodhë të dashuroheni me shikim të parë. Beqarët do të takojnë persona të motivuar, të ekuilibruar dhe të interesuar për një raport çift. Demi Lajme të vogla, por të mira në të gjitha aspektet, edhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 9 shtator 2014

Dashi Dita e sotme, për disa mund të jetë vërtet tërheqëse për sa i përket dashurisë dhe miqësisë. Perspektiva të mira për ata që kërkojnë një punë të re. Kjo është një periudhë favorizuese për bashkëpunimet. Demi Jini konkret sot ...

Read More »

Horoskopi për datën 6 shtator 2014

Dashi Në dashuri do të keni një shpresë të re. Do të ndiheni krenar dhe shumë të dashur. Planetët do t’ju mbështesin më së miri. Është ora që të përjetoni qetësinë e shpresuar prej kohësh. Demi Sforcimet dhe sakrificat tuaja ...

Read More »

Horoskopi për datën 5 shtator 2014

Dashi Çiftet do të përfshihen në një atmosferë të mrekullueshme, e cila do të manifestohet në mënyra të ndryshme. Ndërsa beqarët do të gjejnë forcë në vete për të filluar një jetë të re. Demi Mes jush dhe dëshirave tuaja ...

Read More »

Horoskopi për datën 4 shtator 2014

Dashi Sot duhet t’i besoni vetes dhe t’i lini pas besëtytnitë e tjera që nuk bëjnë gjë tjetër veçse jua mbushin kokën me budallallëqe të pavlera. Tregohuni të kujdesshëm në mjedisin e punës pasi një ngjarje e pakëndshme mund t’jua ...

Read More »

Horoskopi për datën 2 shtator 2014

Dashi Ndonëse mendoni se fillimi i vjeshtës është një stinë e vetmuar për ju, kjo nuk do të thotë se duhet ta kaloni kohën duke u marrë me çështje që ju bëjnë melankolik. Gjeni zgjidhjen e duhur për çdo problem, ...

Read More »

Horoskopi për datën 30 gusht 2014

Dashi Kujdesi i paktë i partnerit ka gjeneruar te ju shumë dyshime. Por mos u alarmoni është vetëm një periudhë. Planetët ju duan më të ndjeshëm dhe mbi të gjitha më pak të papajtueshëm. Në këtë periudhë mund të zbuloni ...

Read More »