Home / Teknologji (page 5)

Teknologji

Vjen albumi i fotove në Instagram

Pas thashethemeve vjen realiteti: Instagram “revolucionarizoi” stilin e tij dhe sjell albumin e fotove, duke u bërë i ngjashëm me Facebook, pronarin e tij. Kështu, përdoruesit nuk do të jenë më të detyruar të zgjedhin një foto për tëpostuar por ...

Read More »

Samsung së shpejti me telefona që palosen

Shumë shpejt kompania gjigande e smartphone-eve Samsung mund të prezantojë telefonat që palosen. Në raportin e ri thuhet se Samsung mund të mos i lançojë smartphone-t e palosshëm deri në vitin e ardhshëm, me prodhim masiv duke filluar nga gjysma e dytë e ...

Read More »