Home / Kronika (page 870)

Kronika

Reshje bore në Mat, izolohen 3 fshatra

Reshjet e dendura të shiut kanë izoluar tre fshatra në zonën e Matit si pasojë e shembjes së tre urave. Sipas burimeve me mijëra banorë  të fshatrave Karicë, Fushë-Baz dhe Rreth-Baz, nuk mund të lëvizin në drejtim të qytetit, për ...

Read More »